WordPress поставляється з кількома безкоштовними темами. За бажанням можна придбати теми в магазині WordPress, де ілюстратори, як створити сайт на wordpress веб-дизайнери та розробники створили шаблони для будь-якого варіанта. Ви можете отримати доступ до тем з вкладки Appearance (Зовнішній вигляд) у лівому меню на консолі адміністрування. Звідси ви можете керувати всіма аспектами свого веб-сайту.
Як створити сторінку на WordPress
Також на WordPress зроблені сайти таких популярних журналів як Time, Rolling Stone и MTV. Після публікації перевірте коректність відображення контенту. На сторінці, що відкриється, введіть реєстраційні дані.
- Додайте на сторінку блок «Container» і одразу ж виберіть із запропонованих макетів кількість колонок, яка має бути у секції.
- Після цього можна розпочинати встановлення WordPress.
- Тим не менш, є багато нюансів, які потрібно врахувати.
Можливо, вас зацікавить
У розділі з редакціями зверху буде перемикач, де можна обрати версію. А трохи нижче буде порівняння версій, де червоним кольором буде відмічено віддалений вміст, а зеленим — доданий. Перейдіть у настроювачі до розділу «Глобальні – Кнопки». Зверху оберіть один з шести заготовлених заздалегідь стилів кнопок і встановіть для них кольори. Також можна змінити розмір шрифту та висоту рядка.
Крок № 4: як налаштувати CMS WordPress і тему
Нейм-сервери, вони ж DNS-сервери або NS – перетворюють зрозумілі користувачам доменні імена в зрозумілі комп’ютерам IP-адреси та навпаки. Якщо їх не прописати, браузер не буде здатний віднайти інформацію про ваш сайт. Тепер вам відомі основні кроки про те, https://wizardsdev.com/ як зробити сайт на WordPress. WordPress вже давно зарекомендувала себе як проста й при цьому багатофункціональна система управління контентом. Її часто обирають як досвідчені, так і початківці веб-майстри. Є кілька нюансів, на які варто звернути увагу на те, щоб сайт завантажувався швидко.
- Вам ще належить розвивати функціонал сайту та займатися його просуванням.
- Також у верхній частині бічної панелі буде рядок пошуку, щоб ви могли швидко знайти потрібний блок.
- Зверніть увагу, налаштування шаблонів відрізняються.
- WordPress має вбудовану систему коментарів, яка є благом для взаємодії з користувачами, але й майданчиком для спамерів.
Як вибрати та встановити тему на WordPress
Якщо ви плануєте створити некомерційний проект, оплачувати хостинг сайту, особливо в перший час, не обов’язково. Для публікації фотографій та ведення особистого блогу буде цілком достатньо безкоштовної платформи wordpress.com. Придбати його можна на перевірених ресурсах, таких як CityHost, які вже понад 15 років розміщують сайти.
5. Додати іконки соцмереж
З її допомогою можна швидко перейти на сайт, а потім повернутися назад в адмінку. Для цього наведіть курсор на назву сайту і побачите список з такою опцією. Панель керування WordPress ще називають «Майстерня». Так коротше, а також саме так називається головна сторінка двигуна. В майстерні ви будете створювати сторінки сайту, змінювати дизайн, відповідати на коментарі, обробляти замовлення.
Для цього вам знадобиться плагін «Starter Templates». Він додасть у вашу консоль бібліотеку шаблонів, зроблених за допомогою цієї теми. Встановіть та активуйте його у розділі «Плагіни – Додати новий». У міру розвитку сайту на головній сторінці консолі з’являтимуться нові віджети. Якщо вам вони не потрібні, ви завжди можете також приховати їх у меню «Параметри екрану». Щоб встановити сертифікат, потрібно увійти до панелі керування хостингом.