درباره ما

شرکت تنگستان کیش مفتخر است که از سال 1385 نماینده انحصاری محصولات رولربلید، رولراسکیت و بلیدرانر در ایران است. هدف ما برآورده‌ کردن نیاز مشتریان و ارائه به‌روزترین اسکیت‌های جهان در ایران است. احترام به حقوق مشتری و فراهم کردن باکیفیت‌ترین اسکیت‌های جهان با قیمت مناسب از اصول اولیه ما در این شرکت است.

هدف ما ارائه بهترین اسکیت‌های جهان با مناسب‌ترین قیمت‌ها به شماست!

ارسال سریع کالا با تیپاکس

تیپاکس ده‌ها هزار بسته را در روز جا‌به‌جا می‌کند بسته‌ها به عنوان رابط بین افراد و نقاط مختلف‌ ارزشمندند. در نتیجه، دریافت، محافظت، انتقال و رساندن به دست صاحبان‌شان در زمان مناسب وظیفه ای مهم است. تیپاکس با داشتن یکی از گسترده‌ترین شبکه‌های ارتباطی در کشور آن را به خوبی می‌داند

گارانتی معتبر داخلی

شرکت ما با نام تجاری S.A.T شما را در راستای یک خرید مطمئن همراهی می‌کند. کالای خریداری شده از این شرکت و یا عاملین فروش رسمی شرکت، شامل خدمات گارانتی پنج ساله است

وارانتی معتبر

بخش وارانتی و ضمانت بی‌قید و شرط S.A.T مختص کالای برند رولر اسکیتز است. بر این اساس، در صورت هرگونه مشکل قطعات بدون هیچ هزینه ای تعویض می‌شود.

S.A.T Service

شرکت ستاره افتاب تنگستان با نام تجاری S.A.T شما را در راستای امنیت خرید و حوزه حمایت مصرف کنندگان شامل خدمات گارانتی،وارانتی،تخفیف و جوایز همراهی می‌کند.